حمایت از پویش

ما به عنوان سایتی مستقل همواره تلاش کرده‌ایم بستری برای تقویت همصدایی کسانی باشیم که تا پیش از این صدایشان شنیده نمی‌شد.در این راه و برای حفظ استقلال خود با مشکلات پیدا و پنهان زیادی مواجه هستیم.ما در این راه مستقل خواهیم ماند و از همه مطالبات مدنی که در چهارچوب قانون باشند حمایت می‌کنیم. برای کمک به مطالبه‌کنندگان،کمک به کمپین‌های مردمی،کمک به دادخواست‌های صنفی،کمک به دسترسی ساده این بستر برای همه مردم استان هرمزگان ، برای رسیدن به خدمتی بهتر به جامعه‌ای بهتر به همراهی شما نیاز داریم.

 

کمک داوطلبانه نقدی:

برای آنکه بتوانیم استقلال خود را حفظ کنیم و همچنان به فعالیت‌های اجتماعی خود ادامه دهیم، می‌توانید هر چقدر که دوست داشتید از این بستر حمایت مالی کنید. حمایت‌های نقدی شما صرف موارد زیر می‌شود:

  • تأمین هزینه‌های زیرساخت وبسایت برای پشتیبانی بازدیدهای بالا
  • به روزرسانی امکانات وبسایت و بهینه‌سازی تجربه کاربری
  • پیگیری رسانه‌ای مطالبات از طریق همکاری با رسانه‌ها
  • حفظ و ارتقای امنیت داده‌ها برای محافظت از اطلاعات امضاکنندگان
  • طراحی و تولید محتوای متنی، گرافیکی و ویدیویی برای مطالبات
  • حضور مستمر و پررنگ در شبکه‌های اجتماعی

کمک شما با هر مبلغی (حتی ده هزار تومان) کمک بسیار موثری به ما خواهد بود:

 

حمایت مالی آنلاین

 

 کمک داوطلبانه غیرنقدی:

در هر حوزه‌ای متخصص و یا فعال باشید می‌توانید به عنوان عضوی از خانواده این بستر مستقل برای بهبود عملکرد سایت و تقویت جامعه مدنی به ما کمک کنید. ما به سمت تک‌تک شما دست یاری دراز می‌کنیم تا در هر حوزه‌ای که می‌توانید قدمی برای کمک به شنیده شدن صدای امضاکنندگان برداریم.

 

نماینده ما در شهرتان شوید:

ما در همه نقاط استان هرمزگان نیاز به شخص یا نهادی مردمی داریم که بتوانیم به عنوان نماینده داوطلب این بستر مستقل در هر شهر روی کمک‌هایش حساب کنیم.این نمایندگی از تلاش برای پیگیری مطالبات تا تلاش برای شناساندن بستر پویش مردم به فعالین و رسانه‌های محلی را شامل می‌شود. شما به عنوان یک فعال مدنی عضوی از خانواده پویش خواهید بود! برای اعلام آمادگی کافی است فرم نمایندگی کارزار در شهرتان را پر کنید.

 

اسپانسرشیپ (غیردولتی):

اگر از مدیران شرکتی غیردولتی یا سازمانی مردم نهاد هستید، می‌توانید با حمایت از پلتفرم ما به پویایی و قوام جامعه مدنی کمک بزرگی کنید.برای حمایت از این بستر هم‌صدایی مردم، ما فقط پیشنهاد شرکت‌ها و سازمان‌های غیردولتی و مستقل را مشروط بر عدم دخالت در سیاستگذاری‌ها و عملکرد این استارتاپ اجتماعی بررسی خواهیم کرد.ما نیز در مقابل این حمایت ارزشمند، لوگوی لینک‌شده‌ای از آن شرکت یا سازمان غیردولتی در تمام صفحات وبسایت خود به عنوان حامی ویژه قرار خواهد داد.با توجه به بازدید روزانه مردم و کنشگران از این وبسایت، این فرصتی جذاب برای معرفی برند، شرکت یا سازمان مردم‌نهاد شما خواهد بود.

جهت اطلاع بیشتر برای همکاری در قالب اسپانسرشیپ میتوانید از طریق این صفحه با ما در ارتباط باشید

 

این بستر مستقل به پشتوانه شما، صدای مردم را رساتر می‌کند!